Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną

Zgodnie z PKF-owym zwyczajem zorganizowaliśmy konkurs, w którym dzieci pracowników mogły wykazać się swoim talentem plastycznym. W tym roku miały za zadanie stworzyć swoją kartkę świąteczną. Trzeba przyznać, że nadesłane prace przerosły nasze oczekiwania!

W sumie otrzymaliśmy niemalże 50 prac wykonanych za pomocą różnych technik. Część z nich była rysowana, malowana, wyklejana, a nawet stworzona w trójwymiarze! Pomysłowość i kreatywność najmłodszych nie znała granic! Wybór czterech najlepszych kartek świątecznych był niezwykle trudny, o czym może świadczyć fakt, że Jury konkursu postanowiło wyróżnić nie cztery, a pięć zwycięskich prac.

Każdy mały uczestnik konkursu został nagrodzony dyplomem oraz elektronicznym bonem do sklepu Smyk lub Empik. Warto dodać, że wszystkie prace zdobiły aulę podczas pracowniczego spotkania świątecznego!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim małym artystom za tak liczny udział w konkursie i  pogratulować im pomysłowości i kreatywności! Nie możemy się doczekać, co w przyszłym roku zmalują dzieci pracowników PKF! 

Zachęcamy do obejrzenia zwycięskich prac:

I miejsce - praca Zosi:

II miejsce - praca Heleny:

III miejsce - praca Franciszka:

IV miejsce - praca Oliwiera:

IV miejsce - praca Zosi: