Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W dniach 17-19.10.2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 8. edycja Europejskiego Kongresu Małych
i Średnich Przedsiębiorstw.

Kongres MŚP jest jednym z najważniejszych spotkań firm tego sektora w Europie. Wydarzenie zrzesza osobistości ze świata polityki, gospodarki, nauki oraz przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z kraju i z zagranicy, którzy dyskutują na temat możliwości rozwoju sektora MŚP, prawa, podatków, oraz międzynarodowej współpracy.

Tegoroczne hasło kongresu to Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność”. Eksperci będą rozmawiać na temat innowacyjnych narzędzi, które wspierają rozwój firmy i miast
w obszarze ochrony środowiska, zdrowia, energetyki, transportu, marketingu
i komunikacji cyfrowej. Podczas trzydniowego wydarzenia zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań.

Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający PKF Consult) będzie jednym z ekspertów podczas warsztatów pt. „Optymalna forma organizacyjna i prawna prowadzenie biznesu - jaka? kiedy? dlaczego?”, które odbędą się w dniu 18.10.2018 o godzinie 13:30 i są organizowane przez Kancelarię Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k. Izabella Żyglicka i Wspólnicy.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie:

https://ekmsp.eu/program