W dniach 31 maja-1 czerwca 2021 r. odbędzie się Kongres Dobrych Praktyk Spółek Giełdowych.

Kongres będzie miał formę hybrydową i jest odpowiedzią na potrzebę sprawnego wdrożenia nowych przepisów w oparciu o „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW 2021”, zwane „DPSN2021″.

Będzie to dobra okazja do wzajemnej wymiany doświadczeń praktyków ze spółek giełdowych oraz czerpania z najlepszych wdrożeń i realizacji.

Wydarzenie to zostało podzielone na dwa dni – pierwszy z sesjami prelegentów, drugi z praktycznymi warsztatami. Wśród ekspertów prowadzących poszczególne panele znalazła się Partner Zarządzający PKF Consult – Ewa Jakubczyk-Cały, która poprowadzi panel „Konflikt interesów w praktyce”.

Cały program Kongresu znajduje się pod linkiem.

Bilety na wydarzenie dostępne są pod linkiem.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.