Konferencja PRACA 4.0 - Rynek pracy w procesie zmiany

W dniach 21-22 stycznia w Warszawie odbędzie się spotkanie ludzi, którzy kształtują rynek pracy w Polsce. W debatach, panelach i warsztatach wezmą udział decydenci, przedstawiciele administracji, szefowie HR, prawnicy, naukowcy itd. W pierwszym dniu spotkania 21 stycznia o godzinie 12.30 podczas dyskusji „Pierwsze doświadczenia firm z wdrożenia PPK” udział weźmie ekspert PKF Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający PKF Consult).

Czwarta edycja konferencji Praca 4.0 będzie dotyczyła możliwym scenariuszom na przyszłość. Jak będzie kształtował się rynek pracy w Polsce? Czy firmy są otwarte na zatrudnianie tych, których do tej pory zatrudniać nie chciały? Jak zmieniają się modele zarządzania ludźmi w organizacji? Jakie będą konsekwencje zmian dotyczących płacy minimalnej czy ubezpieczeń społecznych? Jak wyglądają dobre praktyki z wdrożenia PPK? Czy rozwój technologii dotyczy tylko niektórych firm czy spowoduje nieodwracalne zmiany na rynku pracy?  

Pierwszego dnia, podczas paneli i debat zostanie poruszony temat dotyczący kierunków zmian na szeroko pojętym rynku pracy. Drugiego dnia odbędzie się kilkanaście warsztatów ze znakomitymi ekspertami!

Program spotkania

Program pdf