W dniach 21-22 stycznia w Warszawie odbędzie się spotkanie ludzi, którzy kształtują rynek pracy w Polsce. W debatach, panelach i warsztatach wezmą udział decydenci, przedstawiciele administracji, szefowie HR, prawnicy, naukowcy itd. W pierwszym dniu spotkania 21 stycznia o godzinie 12.30 podczas dyskusji „Pierwsze doświadczenia firm z wdrożenia PPK” udział weźmie ekspert PKF Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający PKF Consult).

Czwarta edycja konferencji Praca 4.0 będzie dotyczyła możliwym scenariuszom na przyszłość. Jak będzie kształtował się rynek pracy w Polsce? Czy firmy są otwarte na zatrudnianie tych, których do tej pory zatrudniać nie chciały? Jak zmieniają się modele zarządzania ludźmi w organizacji? Jakie będą konsekwencje zmian dotyczących płacy minimalnej czy ubezpieczeń społecznych? Jak wyglądają dobre praktyki z wdrożenia PPK? Czy rozwój technologii dotyczy tylko niektórych firm czy spowoduje nieodwracalne zmiany na rynku pracy?  

Pierwszego dnia, podczas paneli i debat zostanie poruszony temat dotyczący kierunków zmian na szeroko pojętym rynku pracy. Drugiego dnia odbędzie się kilkanaście warsztatów ze znakomitymi ekspertami!

Program spotkania

Program pdf

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.