W dniach 17-20 września w Rzymie świętowaliśmy 50-lecie istnienia PKF. Ponad 200 osób z całego świata przybyło do Rzymu na spotkanie PKF International GLOBAL GATHERING, aby wspólnie świętować okrągłą rocznicę, nawiązać kontakty, wymienić się pomysłami i szukać nowych możliwości biznesowych.
Firmę tworzą ludzie, dlatego dziękujemy naszym pracownikom za zaangażowanie i serce, jakie wkładają w swoją pracę. To dzięki Wam PKF cały czas się rozwijać.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.