Konferencja Interim Management 2017

Konferencja

III Śląska Konferencja Interim
Management
9 MARCA 2017, Katowice

INTERIM MANAGEMENT – Przepis na sukces w biznesie

Co ma zrobić firma, w której trzeba pilnie zarządzić zmianą, przeprowadzić restrukturyzację, uzupełnić potrzebne kompetencje? Czy istnieje pogotowie do nagłych przypadków biznesowych, straż pożarna gasząca zarządcze pożary? Dobrą odpowiedzią na tak postawione pytanie jest interim management. To efektywne narzędzie interwencji biznesowej, znane od lat w krajach zachodnich, coraz szybciej rozwija się także w Polsce.

Interim management czyli zarządzanie czasowe polega na zatrudnieniu managera do realizacji określonego zadania zarządczego w zdefiniowanym czasie. Jest rozwiązaniem uniwersalnym: może być stosowane w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości czy formy własności.

Partnerem wydarzenia jest PKF Consult. Już po raz trzeci interim managerowie oraz przedsiębiorcy zainteresowani stosowaniem tego rozwiązania spotkają się w Katowicach na Śląskiej Konferencji Interim Management.

Konferencja dedykowane jest:

Do praktyków biznesu, menedżerów poszukujących nowych wyzwań a także tych, którzy chcieliby skonfrontować swoje problemy z osobami, które być może już takie rozwiązywali.

Miejsce i termin:

9 marca 2017, Katowice, ul. Roździeńskiego 16 - hotel Novotel
START: godz.: 8:30 (rejestracja uczestników)

Program konferencji:

Wśród zaproszonych prelegentów wystąpią eksperci z następujących obszarów: interim management, mentoring, coaching, doradztwo finansowe, pozyskiwanie środków na inwestycje, ograniczanie kosztów mediów. Podczas wydarzenia prelegenci będą prezentować odpowiedzi na m.in. takie pytania: Jak z 42 mln dolarów straty zapewnić 27 mln dolarów zysku w rok? Jak skutecznie zarządzać płynnością finansową przy wykorzystaniu funduszy płynnościowych? Jak zwiększyć poziom finansowania inwestycji ze środków UE? Poznamy także subiektywna teorię decyzji i liczne case study z polskiego i międzynarodowego rynku interim management.


Więcej informacji o programie konferencji