17 lutego 2016 roku odbyła się w Warszawie konferencja pt. „Finansowanie rozwoju poprzez emisję obligacji”. Partnerem wydarzenia był PKF Consult, natomiast jednym z uczestników panelu dyskusyjnego był Krzysztof Ciesielski, Dyrektor Departamentu Projektów Konsultingowych w PKF.

"Kolejny raz mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji związanej z tematyką obligacji, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Frekwencja pokazała, że podobnie jak w roku ubiegłym wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem. Podczas panelu dyskusyjnego skupiliśmy się na omówieniu praktycznych aspektów związanych z organizowaniem emisji obligacji przez emitentów oraz na problemach, z którymi się oni stykają w trakcie tego procesu. Wydaje mi się, że w pewnym sensie nieco zaskoczyliśmy uczestników konferencji wnioskami płynącymi z tegorocznego badania związanego z kosztami finansowania poprzez emisje obligacji, które przeprowadziliśmy w oparciu o dostępne statystyki." - podsumował Krzysztof CiesielskiPoniżej galeria zdjęć z wydarzenia:

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.