Dnia 1 lutego w Reducie Banku Polskiego odbył się KARNAWAŁOWY BAL BRANŻY IT w którym wzięli udział nasi przedstawiciele.

Ideą przewodnią, która przyświeca organizowanym przez It Club wydarzeniom jest rozwój biznesowych i prywatnych relacji osób w branży IT jak też współpracujących z nimi kontrahentów z innych branż. Bal Karnawałowy Branży IT to miejsce zarówno na nawiązanie nowych jak i wzmocnienie obecnych relacji personalnych.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.