Zrób pierwszy krok do zmiany!

Jeżeli znalazłeś interesujące Cię ogłoszenie, aplikuj.

Do zgłoszenia załącz swoje CV oraz list motywacyjny.

Nie zapomnij wspomnieć nam o zakresie obowiązków na zajmowanych stanowiskach.

Jeżeli posiadasz któryś z tytułów, nie zapomnij napisać o nim w CV:

  • Biegły Rewident
  • Doradca Podatkowy
  • Certyfikowany księgowy
  • Autoryzowany doradca New Connect
  • Certyfikat ACCA
  • I inne

Odpowiadamy na każde zgłoszenie. Nasza automatyczna odpowiedź jest potwierdzeniem otrzymania Twojego CV. Staramy się od razu zapoznać z każdą zgłoszoną aplikację.

Dokonujemy wstępnej selekcji z wymaganiami zawartymi w ogłoszeniu oraz kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu w celu zaproszenia na rozmowę. Jeżeli spełniasz wymagania, możesz spodziewać się kontaktu z naszej strony w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od czasu zakończenia emisji ogłoszenia. Podczas rozmowy telefonicznej kandydaci są także informowani o formie spotkania, np. czy przewidziane są testy z wiedzy merytorycznej.

Kolejnym etapem rekrutacji jest indywidualne spotkanie rekrutacyjne z zakwalifikowanym kandydatem. W zależności od poziomu stanowiska, w rozmowie rekrutacyjnej bierze udział Menadżer, Dyrektor Departamentu i/lub Partner PKF.

Podczas spotkania rekrutacyjnego poznasz swojego bezpośredniego przełożonego. Prócz weryfikacji doświadczenia, wiedzy merytorycznej, motywacji do podjęcia pracy, przekażemy Ci informację o projektach i zadaniach, których możesz się spodziewać na tym stanowisku. Jeżeli rekrutacja przewiduje wieloetapowość, powiemy Ci o tym w czasie spotkania.

Po odbytym spotkaniu spodziewaj się kontaktu z naszej strony z informacją o statusie rekrutacji. Możemy podziękować Ci za wzięcie udziału albo zaprosić Cię do współpracy.

W pierwszym dniu pracy poznasz swoje stanowisko pracy. Przekażemy Ci również naszego Welcome packa, w którym otrzymasz w wersji elektronicznej obowiązujące Cię dokumenty kadrowe, regulaminy, instrukcje oraz prezentacje Grupy PKF.

Jeżeli z jakiś względów nie udało Ci korzystanie przejść procesu rekrutacji, zachęcamy Cię do śledzenia tej zakładki. Być może jeszcze się spotkamy!

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.