Z roku na rok nasz zespół się rozrasta. Z tego powodu postanowiliśmy organizować cykliczne szkolenie dla nowozatrudnionych osób z wszytskich naszych oddziałówz obydwu spółek do siedziby PKF w Warszawie.

Podczas szkolenia nasi nowi pracownicy dowiedzieli się o naszych dotychczasowych dokonaniach, o tym jaka jest historia PKF i jakie mamy plany na przyszłość.

Spotaknie maiło formę wykładu, chociaż prowadzący chętnie nawiązywali kontakt ze słuchaczami. Osoby przedstawiające tworzyły zespół multidyscyplinarny, podchodziły z różnych działów firmy. Tym sposobem, uczestnikom chcieliśmy pokazać nie tylko dany temat, ale też osobę, która w organizacji odpowiada za zagadnienie, do której mogą się zwrócić po więcej informacji. 

Dzięujemy wszystkim za udział w szkoleniu, a prowadzącym za entuzjaznm i zaagażowanie!:)

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.