W PKF od lat tworzymy zgrany zespół wielokrotnie niosący pomoc osobom, które jej potrzebowały. Czytając apel Joanny, będącej rodziną naszej koleżanki z biura w Łodzi, wiedzieliśmy, że nie można pozostać bezczynnym w tej sytuacji i należy zrobić wszystko, by pomóc!

Mam na imię Joanna, mam 36 lat i pochodzę z Pabianic. Mieszkam tu wraz z mężem, synem (10 lat) i córką (6 lat). Zawsze uwielbialiśmy spędzać razem czas. Nasz dom wypełniał śmiech i radość. Wszystko zmieniło się w kwietniu tego roku, kiedy dowiedzieliśmy się o mojej chorobie.
Padła diagnoza – ostra białaczka szpikowa. Ta informacja była dla nas szokiem. Nikt z nas nie spodziewał się takiego scenariusza. Obecnie naszym największym marzeniem jest powrót do normalności. Aby tego dokonać wiem, że muszę walczyć.

Jestem bardzo wdzięczna za wielki odzew w sprawie krwi oraz płytek krwi dla mnie. Jest to jeden z elementów, który pozwala mi walczyć z chorobą. Okazało się natomiast, że moją jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie.

Możesz pomóc mi, ale też innym chorym. Dlatego proszę, dokonaj rejestracji i udostępnij znajomym link do tej strony. Każdy z nas może potencjalnie podarować komuś szansę na życie, bez ponoszenia kosztu – coś pięknego.

Pomoc Joannie i innym chorym jest niezwykle prosta – wystarczy zarejestrować się jako dawca komórek macierzystych. Aby to zrobić, należy zamówić pakiet przez Internet, wypełnić formularz rejestracyjny, pobrać wymaz z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka za pomocą załączonych specjalistycznych pałeczek, a następnie odesłać pocztą wypełniony zestaw.

Tylko tyle i aż tyle! W kolejnym kroku czeka się na telefon od DKMS, że to właśnie Ty możesz dać komuś szansę na powrót do zdrowia (w wielu przypadkach nigdy to nie nastąpi, co też jest dobrą wiadomością, bo oznacza, że wszyscy Twoi „bliźniacy genetyczni” są zdrowi).

Należy pamiętać, że każdy kolejny, zarejestrowany, potencjalny dawca zwiększa szansę na znalezienie bliźniaka genetycznego dla Joanny i każdej osoby, dla której przeszczep szpiku to jedyna szansa na powrót do zdrowia. Możemy dać Im tę szansę!

Jak zostać dawcą?

Poniżej link do strony, na której można przeczytać historię Joanny oraz zamówić pakiet rejestracyjny:
https://www.dkms.pl/pl/zycie-dla-joanny

 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.