Gala z okazji 25-lecia firmy PKF Consult

W dniu 7 września 2018 roku w Teatrze Sabat w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 25-lecia działalności PKF w Polsce.

Galę otworzyła Ewa Jakubczyk-Cały – Partner Zarządzający, która powitała wszystkich przybyłych gości. Po oficjalnej przemowie przyszedł czas na rozdanie Oskarów PKF dla najbardziej zasłużonych pracowników wszystkich oddziałów w Polsce. W obchodach uczestniczyło blisko 200 pracowników naszej firmy, a prowadzącym całą uroczystość był Ryszard Rembiszewski.

Po oficjalnej części wszyscy goście zostali zaproszeniu do uroczystej kolacji. Niedługo potem rozpoczęła się druga część wieczoru – artyści Teatru Sabat zaprezentowali spektakl pt. Przeboje Świata.

Uroczystość była zwieńczeniem jubileuszowego roku obchodów 25-lecia Spółki, która od lat pomaga Klientom rozwiązywać ich problemy biznesowe, będąc jedną z wiodących firm audytorsko – konsultingowych w Polsce. Gala była również okazją, by podziękować wszystkim naszym pracownikom oraz współpracownikom za ich dotychczasową pracę przez ostatnie 25 lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność. Jesteśmy przekonani, że wraz z wsparciem naszych pracowników nie zabranie powodów do świętowania kolejnych jubileuszy.