Gala z okazji 25-lecia firmy PKF Consult

W dniu 7 czerwca 2018 roku w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 25-lecia działalności PKF w Polsce. 

W obchodach uczestniczyło blisko 250 gości, wśród zaproszonych byli przedstawiciele świata biznesu, klienci, partnerzy handlowi oraz przyjaciele firmy.

Galę otworzyła Ewa Jakubczyk-Cały - Partner Zarządzający, która powitała wszystkich przybyłych gości, a następnie w części oficjalnej Gali każdy z Partnerów Spółki wygłosił swoje przemówienie. Głos zabrało również kilku z pośród obecnych na sali gości, w tym m.in. delegaci z firm członkowskich PKF z Malty i Białorusi, a także zostało zaprezentowane krótkie wideo z wystąpieniem Christos Antoniou - Chairman PKF International Regionu EMEA.

Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do uroczystej kolacji. Krótko potem rozpoczęła się druga część wieczoru - koncert jubileuszowy, podczas którego wystąpili: Jolanta Jaszkowska, Jolanta Mrotek oraz Barry Solone. 

Prowadzącym całą uroczystość był Ryszard Rembiszewski.

Uroczystość była zwieńczeniem jubileuszowego roku obchodów 25-lecia Spółki, która od lat pomaga Klientom rozwiązywać  ich problemy biznesowe, będąc jedną z wiodących firm audytorsko – konsultingowych w Polsce. Gala była również okazją, by podziękować wszystkim naszym klientom oraz partnerom biznesowym za dotychczasową współpracę, wsparcie i obdarzenie zaufaniem przez ostatnie 25 lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność, życzenia i gratulacje. Jesteśmy przekonani, że wraz z Państwa wsparciem nie zabraknie powodów do świętowania kolejnych jubileuszy.