W dniach 10-11 stycznia na Stadionie Narodowym odbyło się Forum Finansów.

Wydarzenie to jest dedykowane dla osób myślących o zainwestowaniu swoich pierwszych oszczędności, jak również dla doświadczonych i aktywnych inwestorów.

W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mieli możliwość przeprowadzenia spotkań i bezpośrednich rozmów z przedstawicielami kilkudziesięciu firm oferujących zarówno dostęp do licznych form oszczędzania, jak i oferujących różnego rodzaju produkty inwestycyjne. Wśród wystawców będą m.in. deweloperzy, domy maklerskie, firmy oferujące inwestycje w nieruchomości w systemie Condo, banki, spółki giełdowe, fundusze inwestycyjne, platformy Forex, start’upy i inne podmioty oferujące alternatywne formy inwestowania.

W drugim dniu spotkania 11 stycznia o godzinie 10.30 podczas panelu „PPK – wady i zalety. Czy warto być uczestnikiem Pracowniczych Planów Kapitałowych" udział wziął  ekspert PKF Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający PKF Consult).

Równolegle podczas Forum odbywać się będą otwarte dla wszystkich i bezpłatnie wykłady oraz panele dyskusyjne. Wśród prelegentów znajdą się topowi przedstawiciele i eksperci poszczególnych segmentów rynku. Jednocześnie wachlarz poruszonych tematów będzie bardzo szeroki, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się między innymi:

 • jak rozpocząć przygodę z rynkiem akcji oraz obligacji,
 • jaką przyszłość ma przed sobą polski rynek nieruchomości,
 • czy warto dziś inwestować w mieszkania na wynajem,
 • dlaczego już dziś warto myśleć o przyszłej emeryturze,
 • czy oszczędzanie dywidendowe może być alternatywą dla lokat,
 • na co uważać zaciągając kredyt w banku,
 • co dla frankowiczów oznacza wyrok TSUE,
 • na co uważać i czym się kierować przy wyborze funduszy inwestycyjnych,
 • czym jest bitcoin i czy należy się go bać,
 • Czy inwestycje w systemie condo są bezpieczne
 • i wiele innych…

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów w Polsce, która działa od 1999 roku. Należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Stowarzyszenie zrzesza obecnie ponad 14 000 członków.

Działalność SII koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach:

 • Edukacja i analizy: konferencje i szkolenia (w tym między innymi znaną w całej Europie konferencję WallStreet), wydawnictwa (np. dwumiesięcznik Akcjonariusz), analizy giełdowe (m.in. Fundamentalny i Techniczny Portfele SII, ATrakcyjne Spółki, Raporty IPO, Indeks Nastrojów Inwestorów);
 • Ochrona praw: ochrona praw inwestorów, bieżące interwencje, wsparcie prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy;

 Program wydarzenia

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.