Festiwal "Inteligencja Finansowa x Banking Summit"

Zapraszamy na kolejną odsłonę Festiwalu "Inteligencja finansowa - pieniądze w praktyce" organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club oraz Studenckie Koło Naukowe Bankowości. Partnerem wydarzenia jest PKF Consult. Projekt "Inteligencja finansowa" organizowany jest już od 11 lat.

Studenckie Forum Business Centre Club to organizacja studencka o charakterze biznesowym, której misją jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. W podobnym charakterze działa drugi z organizatorów - Studenckie Koło Naukowe Bankowości, które jest prężnie działającą organizacją przy Instytucie Bankowości Szkoły Głównej Handlowej. Tegoroczna edycja Banking Summit jest już czwartą w historii Koła.

Tegoroczna edycja to dwa dni intensywnych warsztatów i szkoleń zestawionych w dwóch panelach: pierwszy to „Inteligencja finansowa” – o tematyce inwestowania w mieszkania na wynajem, zarządzania finansami osobistymi oraz sposobach zadbania o swoją emeryturę. Drugi panel to „Banking Summit” poświęcony zagadnieniom dotyczącym bankowości, takim jak marketing w świadczeniu bankowości korporacyjnej, efektywne zarządzanie kapitałem obrotowym.

Prelegentem podczas festiwalu będzie Krzysztof Ciesielski, Dyrektor Departamentu Projektów Konsultingowych w PKF Consult.

Poprowadzi on część spotkania zatytułowaną "Fuzje i przejęcia – jak to się robi?" Celem prelekcji jest zaprezentowanie słuchaczom roli i zadań doradcy w procesach M&A. W trakcie prezentacji omówione zostaną m.in. poszczególne etapy procesu oraz narzędzia wykorzystywane w trakcie oceny potencjalnej inwestycji, jak również najczęściej popełniane błędy.

Termin i data warsztatów:

7-8 marca 2016 r.

Szkoła Główna Handlowa, Al. Niepodległości 162, Warszawa

Program warsztatów:

I dzień

11:40 – 13:00 Fuzje i przejęcia – jak to się robi? - Krzysztof Ciesielski, PKF Consult
13:30 – 15:00 Inwestowanie w mieszkania na wynajem.
15:20 – 17:00 Jak zarządzać finansami osobistymi w praktyce?
19:00 – 20:30 Debata: Czy system emerytalny może zbankrutować?

II dzień

13:20 – 15:00 Marketing w świadczeniu bankowości korporacyjnej.
15:20 – 17:00 Czy współczesna bankowość odpowiada na potrzeby firm? Czyli jak efektywnie zarządzać kapitałem obrotowym, aby zachować konkurencyjność na dynamicznym, globalnym rynku.

 

Więcej szczegółów: link

Rejestracja na warsztaty: link