Z przyjemnością informujemy, że postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 57 biegłym rewidentom, w tym Partner Zarządzającej PKF Ewie Jakubczyk-Cały, nadane zostały Medale za Długoletnią Służbę.

Medale za Długoletnią Służbę zostały przyznane na wniosek Ministra Finansów - z inicjatywy Krajowej Rady Biegłych Rewidentów - „za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej”.

Pani Ewa Jakubczyk-Cały została odznaczona Medalem Złotym Za Długoletnią Służbę.

Wręczenia medali dokonał Piotr Patkowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów.

Serdecznie gratulujemy!

Relacja z wręczenia medali - TUTAJ.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.