Dnia 30.08. br. w stolicy Czech odbyło się EMEI Millennials Meeting – wydarzenie skierowane było do młodych członków z PKF. Nasi pracownicy spotkali się z kolegami z różnych krajów w celu nawiązania kontaktów, współpracy i wymiany doświadczeń związanych z czasem spędzonym w PKF.  Spotkanie rozpoczeło się biegiem, po którym miał miejsce networking, prezentacje oraz praca w grupach poświęcona automatyzacji rachunkowości i umiejętnościom miękkim. Wydarzenie zakończyło się spotkaniem w tradycyjnym czeskim klimacie. W ubiegłych roku odbyło się podobne spotkanie integrujące ze sobą młode osoby z PKF z różnych państw „Nordic Balticics Millennials Meeting”, które zostało zorganizowane w Kopenhadze.

Cieszymy się, że nasi przedstawiciele mieli okację spotkać się z kolegami z pozostałych krajów PKF i podzielić się dotyczczsowymi doświdczeniami:)

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.