Capital Market Games 2015 - PKF partnerem pływania

 

W dniach 4-6 września 2015 r. Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem po raz trzeci gościć będzie osoby związane z rynkiem kapitałowym, które staną do rywalizacji sportowej podczas III edycji Capital Market Games. CMG to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, które w 2013 r. po raz pierwszy postanowiło sprawdzić, jak inwestorzy radzą sobie poza parkietem giełdowym. Jednym z partnerów imprezy jest PKF, która obejmie patronat nad konkurencjami rozgrywanymi na pływalniach.

Capital Market Games to przede wszystkim:

  • kilkanaście dyscyplin
  • kilkuset uczestników
  • 3 dni rywalizacji i zabawy

Rozgrywki sportowe, ceremonie dekoracji zwycięzców, mixzone dla mediów, spotkania panelowe i klasyfikacja medalowa to tylko niektóre z elementów składających się na unikalną atmosferę zawodów, tworzonych na wzór Letnich Igrzysk Olimpijskich. Niezależnie od zmagań na boiskach, basenie czy bieżni, w części wieczornej organizowane będą również spotkania i wywiady z polskimi sportowcami, szkolenia a także prezentacje na temat profesjonalnego treningu i suplementacji.

„Rywalizacja sportowa, jak giełda, niesie za sobą wielkie emocje. Zamiłowanie do sportu z reguły drzemie w nas od najmłodszych lat jednak w natłoku codziennej pracy, obowiązków, śledzenia trendów i wykresów, często zapominamy o sportowej pasji. Capital Market Games to trzy dni, podczas których ciasne garnitury zamienimy na luźne stroje sportowe – to czas sportowej rywalizacji i zabawy na najwyższym poziomie” – mówi Jarosław Dominiak, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Wydarzenie odbędzie się w Zakopanem na obiektach Centralnego Ośrodku Sportu, który przez lata gościł najlepszych sportowców a uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w sportach drużynowych, jak i konkurencjach indywidualnych.

  PKF oprócz partnerstwa w wydarzeniu, weźmie też udział w samych igrzyskach. Nasza 4-osobowa drużyna będzie konkurować w: biegach, CrossCountry, kolarstwie, pływaniu, pchnięciu kulą oraz tenisie stołowym. 

Szczegółowe informacje (m.in. o uczestnictwie) dostępne są na stronie internetowej www.capitalmarketgames.pl .