Biznesowy Lunch w Powiecie Lubelskim

27.11.2023

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie z ogromną przyjemnością zaprasza pracodawców i przedsiębiorców na Biznesowy Lunch w Powiecie Lubelskim, który odbędzie się 29 listopada 2023 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie.

Spotkanie będzie okazją do pozyskania od specjalistów przydatnej wiedzy mającej wpływ na rozwój Państwa firmy, a docelowo na tworzenie nowych miejsc pracy.

Doradcy z grupy PKF Polska przekażą informacje dotyczące przeprowadzenia reorganizacji w firmie, uwzględniając m.in. przekształcenie firmy z indywidualnej działalności gospodarczej na np. spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, bądź na spółkę komandytową, a może na fundację rodzinną, dziedziczenie firmy etc., wskazując związane z nim korzyści i okoliczności, na które warto zwrócić uwagę. Grupa PKF jest firmą audytorsko-konsultingową działająca na polskim od 30 lat. W ramach grupy PKF realizowane są kompleksowe usługi doradcze obejmujące: doradztwo podatkowe, obsługę prawną, obsługę księgową i kadrowo płacową, doradztwo biznesowe i wyceny spółek. Od niedawna swój oddział mają też w Lublinie.

Ponadto poruszymy tematy dotyczące dofinansowania zatrudniania osób niepełnosprawnych, pozyskania pożyczki na rozwój firmy, a także przekażemy informacje o możliwościach współpracy z naszym urzędem.

W ramach spotkania, w kuluarach będzie możliwość porozmawiania z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie na temat konkretnych aktywnych form dla pracodawców i przedsiębiorców oraz konsultacji z przedstawicielem Polskiego Funduszu Rozwoju na temat pracowniczych planów kapitałowych.

Mam nadzieję, że "Biznesowy Lunch w Powiecie Lubelskim" spełni Państwa oczekiwania, przyczyni się też do nawiązania współprac, wymiany kontaktów biznesowych, będzie inspirujące i stanie się cyklicznym wydarzeniem. Liczymy na Państwa obecność i dalszą, dobrą współpracę.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami
Anna Urbańska-Albero
Anna Urbańska-Albero
Dyrektor Centrum Wsparcia Rozwoju Biznesu +48 605 624 201

PKF News

Aktualności, alerty i wydarzenia - przydatne informacje z ostatniej chwili.

Wypełnienie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Administratorem danych jest PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. ... więcej

Dziękujemy za zaufanie! Twój adres został zapisany w naszej bazie danych.