Dnia 31 sierpnia br. drużyna PKF weźmie udział w Turniej Piłki Nożnej AHK Polska, który odbędzie się na Stadionie Polonia w Warszawie. Turniej skierowany jest do  zawodników firm członkowskich AHK. To już 8. edycja wydarzenia organizowanego przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową. Jego partnerem został klub który ufundował nagrodę dla zwycięskiej drużyny - bilety na mecz 19.10.2019 z Borussia Mönchengladbach oraz 2 noclegi w Dortmundzie.

Szczegółowe informacje, zapisy oraz regulamin turnieju na stronie ogranizatora: https://bit.ly/2ZAh3fM

Trzymamy kciuki za naszą drużynę!

Serdecznie zapraszamy do kibicowania podczas meczu!

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.