10-11 kwietnia - Forum Zarządów Spółek Giełdowych, Wrocław

PKF jest partnerem merytorycznym w tegorocznej (już siódmej) edycji Ogólnopolskiego Forum Zarządów Spółek Giełdowych. Forum odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia 2013 roku we Wrocławiu. Jest to tradycyjne już spotkanie ludzi rynku kapitałowego i stanowi platformę wymiany poglądów i debaty w gronie osób i instytucji nadzorujących i tworzących rynek kapitałowy w Polsce, przedstawicieli rządu, reprezentantów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, zarządów spółek giełdowych, a także ekspertów rynku kapitałowego z kraju i z zagranicy.

VII edycję Forum otworzy uroczysta gala, połączona z zasiadaną kolacją oraz wywiadem z gościem specjalnym na Kanapie Forbesa. Drugi dzień Forum, to m.in. dwie sesje plenarne, trzynaście paneli dyskusyjnych oraz ogłoszenie wyników rankingów magazynu „Forbes”.

Dla gości Forum przewidziano także dodatkowe atrakcje, takie jak: zwiedzanie kompleksu Hali Stulecia – unikatowego obiektu uznanego za jedno z największych dzieł architektury XX wieku. Szczególnie zachęcamy do zwiedzania multimedialnego i interaktywnego Centrum Poznawczego poświęconego historii Hali Stulecia.

PKF będzie reprezentowała Pani Prezes Ewa Jakubczyk – Cały.Ekspert PKF weźmie udział w debacie pt.: „Ład korporacyjny a rola rady nadzorczej i komitetu audytu”.

Pełen program dostępny pod następującym linkiem: PROGRAM

Zgłoszenia można dokonać klikając następujący link: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY