Zastępstwo pracownika oferujemy:

  • w siedzibie Klienta lub zdalnie
  • przy wykorzystaniu systemu finansowo-księgowego Klienta
  • zgodnie z obowiązującymi Klienta zasadami obiegu dokumentów zgodnie z zasadami rachunkowości
  • na stanowiskach:

         - Dyrektora Finansowego lub Głównego Księgowego
         - Specjalisty z zakresu rachunkowości finansowej oraz rachunkowości zarządczej
         - Młodszego Specjalisty/Asystenta z zakresu rachunkowości

Zastępstwo pracownika to usługa polegająca na wsparciu i uzupełnieniu twojej kadry pracowniczej, bez ponoszenia kosztów związanych z rekrutacją i kosztami zatrudnienia. Idealne rozwiązanie w sytuacjach dłuższej absencji pracownika spowodowanej długotrwałą chorobą, urlopem wypoczynkowym, rodzicielskim czy wychowawczym.

Usługa może być wykonywana w siedzibie twojej firmy, z wykorzystaniem systemu finansowo-księgowego, zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.