Zastępstwo pracownika

Usługa zastępowalności pracowników jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacjach awaryjnych.

Zastępstwo pracownika to usługa polegająca na wsparciu klientów i uzupełnieniu ich kadry pracowniczej, bez ponoszenia kosztów związanych z rekrutacją i kosztami zatrudnienia. Idealne rozwiązanie w sytuacjach dłuższej absencji pracownika spowodowanej długotrwałą chorobą, urlopem wypoczynkowym, rodzicielskim czy wychowawczym.

  

Oferujemy zastępowalność:

  • Dyrektora finansowego/Głównego Księgowego,
  • Specjalistów z zakresu rachunkowości, kadr i płac i rachunkowości zarządczej,
  • Młodszych specjalistów/asystentów z zakresu rachunkowości, kadr i płac.

Usługa może być wykonywana w siedzibie klienta, z wykorzystaniem jego systemu finansowo-księgowego, zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości.

Skontaktuj się z ekspertem:

      

Anna Stankiewicz
anna.stankiewicz@pkfpolska.pl
+48 609 208 400

Ewa Sąsiadek
ewa.sasiadek@pkfpolska.pl
+48 510 125 262

   Joanna Brzezińska
   joanna.brzezinska@pkfpolska.pl
   +48 502 387 525

    

    

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U z 2002 , Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).
Stosownie do brzmienia art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2017,poz. 1907), wyrażam zgodę PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie na korzystanie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego telekomunikacyjnie z urządzenia końcowego (telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin. Udzielenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać przesyłając oświadczenie na adres mailowy: iod@pkfpolska.pl
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności