Zastępstwo pracownika

Usługa zastępowalności pracowników jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacjach awaryjnych.

Zastępstwo pracownika to usługa polegająca na wsparciu klientów i uzupełnieniu ich kadry pracowniczej, bez ponoszenia kosztów związanych z rekrutacją i kosztami zatrudnienia. Idealne rozwiązanie w sytuacjach dłuższej absencji pracownika spowodowanej długotrwałą chorobą, urlopem wypoczynkowym, rodzicielskim czy wychowawczym.

Oferujemy zastępowalność:

  • Dyrektora finansowego/Głównego Księgowego,
  • Specjalistów z zakresu rachunkowości, kadr i płac i rachunkowości zarządczej,
  • Młodszych specjalistów/asystentów z zakresu rachunkowości, kadr i płac.

Usługa może być wykonywana w siedzibie klienta, z wykorzystaniem jego systemu finansowo-księgowego, zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Telefon/adres e-mail: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin.
* pola obowiązkowe do uzupełnienia