W dniach 7-9 września 2021 r. w Karpaczu odbędzie się XXX Forum Ekonomiczne.

Zgodnie z opisem organizatorów Forum jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee. Międzynarodowy wymiar Forum Ekonomicznego daje szansę na to, aby zastępować stereotypy faktami, a opinie kształtować na podstawie rzeczowej wymiany poglądów. W tym roku Forum przyświeca hasło „Europa w poszukiwaniu przywództwa”.

W ciągu trzech dni wydarzenia poruszony zostanie szereg tematów m.in. z zakresu biznesu i zarządzania, bezpieczeństwa, ochrony zdrowia czy energetyki. Ponadto, tak jak w poprzednich latach, wręczone zostaną nagrody Forum Ekonomicznego w kategoriach:

• Człowiek Roku,
• Firma Roku,
• Organizacja Pozarządowa Europy Środkowo-Wschodniej.

W Forum udział weźmie Partner PKF - Mariusz Kuciński.

Więcej informacji o Forum znajduje się pod linkiem.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.