Szpilki to niezastąpiony element garderoby większości kobiet. Jak się okazuje, oprócz swojej właściwej funkcji, mogą również przyczynić się do niesienia dobra! W jaki sposób?

25 września obchodzimy II Ogólnopolski Dzień Szpilek! Jest to akcja społeczna, której przyświeca szczytny cel – pomoc dzieciom chorym na raka. #DzienSzpilek został zainicjowany przez sieć luksusowych sklepów Moliera 2 i w tym roku ma na celu wsparcie Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Zasady akcji są bardzo proste: za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Instagramie lub Facebooku 25.09. i posiadające hashtag #DzienSzpilek Moliera 2 przekaże 2 zł na rzecz Fundacji.

W zeszłym roku akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród Polek, w ciągu doby bowiem zdjęcie w szpilkach opublikowało aż 15 000 osób! Dzięki temu przekazano ponad 30 000 zł na rzecz Fundacji Alivia.

W tym roku i my w PKF bardzo licznie przyłączyliśmy się do akcji! Wierzymy, że tegoroczna edycja odniesie jeszcze większy sukces i wspólnie pomożemy dzieciom chorym na raka! 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.