Szpilki to niezastąpiony element garderoby większości kobiet. Jak się okazuje, oprócz swojej właściwej funkcji, mogą również przyczynić się do niesienia dobra! W jaki sposób?

25 września obchodzimy II Ogólnopolski Dzień Szpilek! Jest to akcja społeczna, której przyświeca szczytny cel – pomoc dzieciom chorym na raka. #DzienSzpilek został zainicjowany przez sieć luksusowych sklepów Moliera 2 i w tym roku ma na celu wsparcie Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Zasady akcji są bardzo proste: za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Instagramie lub Facebooku 25.09. i posiadające hashtag #DzienSzpilek Moliera 2 przekaże 2 zł na rzecz Fundacji.

W zeszłym roku akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród Polek, w ciągu doby bowiem zdjęcie w szpilkach opublikowało aż 15 000 osób! Dzięki temu przekazano ponad 30 000 zł na rzecz Fundacji Alivia.

W tym roku i my w PKF bardzo licznie przyłączyliśmy się do akcji! Wierzymy, że tegoroczna edycja odniesie jeszcze większy sukces i wspólnie pomożemy dzieciom chorym na raka!