Działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego są w dzisiejszych czasach bardzo istotne. Na co dzień każdy z nas może przyczynić się do polepszenia stanu środowiska, dzięki segregacji odpadów. Właśnie dlatego zorganizowaliśmy w oddziałach PKF akcję „Śmieci segregujesz, Ziemię ratujesz”, która miała na celu przypomnieć o prawidłowym sortowaniu odpadów. Na biurkach pracowników można było znaleźć pyszne ekokrówki oraz ulotki informujące, do którego pojemnika należy wrzucić określone odpadki.

Oprócz akcji przypominającej dla pracowników postanowiliśmy również wesprzeć projekt „Nie wstydzę się Rudy Pabianickiej” zorganizowany przez absolwentów Zespołu Szkół ZNP w Łodzi. Akcja miała na celu m.in. posprzątanie jednego z najbardziej zanieczyszczonych osiedli w Łodzi, czyli Rudy Pabianickiej. Młodzież zwróciła bowiem uwagę na to, jak zaniedbana jest przez swoich mieszkańców ta przestrzeń publiczna.

Warto zatem wziąć przykład z łódzkich uczniów i zadbać o naszą planetę, w końcu mamy tylko jedną! 

 

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.