W założeniu firmy PKF prowadzenie biznesu nie wiąże się jedynie z zyskami finansowymi, ale również z szeregiem inicjatyw społecznych i ekologicznych…i tak ładnie piszemy na naszej stronie www. A potem mamy kontakt z sytuacją taką, jak sytuacja Zosi i nie ma miejsca na żadne piękne treści. Jest wyłącznie miejsce na działanie, pomoc i wsparcie!

#GaszynChallenge to popularna ostatnimi dniami akcja charytatywna, której celem jest wsparcie finansowe konkretnej chorej osoby za pomocą zbiórki na siepomaga.pl. W ramach wyzwania nominowani muszą w 48 godzin nagrać filmik, na którym wykonują 10 pompek, przysiadów lub brzuszków, a następnie wpłacić na konto min. 5 zł.

Po otrzymanej nominacji natychmiast podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do wyzwania! Na naszą pomoc czekała bowiem maleńka Zosia, która walczy z SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Leczenie terapią genową jest niezwykle kosztowne, dlatego nie mogliśmy nie przyjąć wyzwania.

Do „pompowania” zaangażowały się oddziały w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, a w wyzwaniu wziął udział również Zarząd PKF! Po wykonaniu zadania nominowaliśmy:

- Harvard Business Review Polska
- Klub Integracji Europejskiej
- pracuj.pl
- Lug Light Factory

Poniżej możecie obejrzeć, jak PKF „pompowało” dla Zosi:

https://www.youtube.com/watch?v=axevLkqoLjw

https://www.siepomaga.pl/wplata/GRSalmRA

Zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki na maleńką Zosię: https://bit.ly/30yjqRK

Powodzenia Zosiu!! My już zrobiliśmy swój challenge i przekazaliśmy wyzwanie dalej. Trzymamy w PKF-ie za Ciebie kciuki!