Wierząc, że dobro powraca, a pomaganie samo w sobie jest fajne, po raz kolejny postanowiliśmy wziąć udział w licytacjach charytatywnych. W tym celu wystawiliśmy Dziecięce Kalendarze Biurkowe 2020 na ponad 20 aukcjach.

Co jest w nich takiego wyjątkowego? Otóż poszczególne karty miesięcy przedstawiają prace plastyczne dzieci, które zostały wyłonione w ramach konkursu pt. „Najszczęśliwszy dzień z bliskimi”. Najmłodsi członkowie rodzin Pracowników Grupy PKF Consult zaprezentowali w formie plastycznej najszczęśliwsze chwile spędzone w gronie najbliższych im osób. Realizacja tego projektu miała na celu wzmocnienie więzi rodzinnych i promocję wartości bliskich relacji wśród Pracowników Grupy PKF Consult. Ponadto w kalendarzu, oprócz imienin, dni wolnych i świątecznych, zostały zaznaczone również święta mniej znane, lecz z ważnym przesłaniem (np.: Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, Światowy Dzień Ochrony Środowiska), a także dni warte uczczenia, zwłaszcza z dziecięcej perspektywy, (np.: Dzień Popcornu czy Światowy Dzień Muffinka). Warto także wspomnieć, że nasz kalendarz otrzymał „matronat” Fundacji Kosmos dla Dziewczynek.

Kalendarze za cenę wywoławczą 5 zł zostały wystawione na licytacjach wielu fundacji m.in.: Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Siepomaga czy Fundacji Szlachetny Bohater. Aukcje te mają na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz ciężko chorych dzieci, które potrzebują wsparcia finansowego do walki o swoje życie.

Zachęcamy do wzięciu udziału w licytacjach!

https://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=76075790

https://bit.ly/2V6mJP6 

 

 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.