PKF partnerem merytorycznym cyklu konferencji „Pracownicze Plany Kapitałowe” 2019

PKF jest partnerem merytorycznym cyklu konferencji „Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)”, którego organizatorem jest Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” oraz „Rzeczpospolita”.

Celem wydarzenia będzie znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych, które pierwsze powstaną w tym roku. Prelegenci cyklu wydarzeń opowiedzą o procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych, funkcjonowaniu i zasadach ich tworzenia. Udzielą odpowiedzi na pytanie w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak rozstrzygać kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK. Dopełnieniem spotkania będą krótkie prezentacje renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Prelegentem z ramienia firmy będzie Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident),  która  przedstawi temat kwestii podatkowych, HR i księgowych dotyczących PPK.

PKF, jako partner cyklu PPK, zaprasza do udziału w konferencjach, które odbędą się w następujących lokalizacjach i terminach:

 

Harmonogram cyklu konferencji PPK:

9.05.        Warszawa

Centrum konferencyjno - szkoleniowe Golden Floor Tower

16.05.      Kraków

Mercure Kraków Stare Miasto

22.05.      Poznań

Concordia Design

30.05.      Wrocław

Radisson Blu Hotel Wrocław

06.06.       Gdańsk

Hotel Novotel Gdańsk Centrum

13.06.      Katowice

Courtyard by Marriott Katowice City Center

 

Zgłoszenia oraz program cyklu konferencji PPK na stronie: https://bit.ly/2KLPtt7

Dowiedz się więcej: Pracownicze Plany Kapitałowe