W obliczu globalizacji światowej gospodarki członkowie sieci zobligowani są do przestrzegania wymagań jakościowych stawianych przez międzynarodowe standardy rewizji. Poprzez członkostwo w sieci audytorów i konsultantów PKF posiadamy dostęp do informacji gospodarczej w 150 krajach świata, a współpraca z partnerami zagranicznymi przyczynia się zarówno do podnoszenia jakości usług firmy, jak również do promocji firmy na rynku międzynarodowym.
 

PKF International to:

  • 16 sieć audytorsko-konsultingowa na świecie

  • 1,51 miliarda USD przychodów

  • ponad 200 biur w 150 krajach

  • 19 088 pracowników

**Dane z ‘International Accounting Bulletin’, marzec 2022.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.