PKF International

Międzynarodowa sieć niezależnych firm audytorsko-konsultingowych należąca do czołówki światowych organizacji zarówno pod względem jakości usług, jak i obrotu.

Firmy członkowskie należące do sieci PKF International świadczą usługi księgowe i doradcze od 1969 roku. Posiadając reprezentację w 150 krajach świata, PKF oferuje wsparcie księgowe i  doradztwo biznesowe nakierowane na rynek wewnętrzny, ale oparte o globalne standardy jakościowe i profesjonalizm na najwyższym poziomie; niezależnie od kraju w jakim takie usługi będą wymagane.  

Dlaczego warto wybrać PKF jako partnera w biznesie?

Firmy członkowskie PKF International oferują swoim Klientom usługi najwyższej jakości - przygotowane i nastawione na specyficzne wymagania, potrzeby a przede wszystkim unikalne otocznie biznesowe każdego Klienta. Firmy członkowskie PKF, w trakcie wykonywania zadań i zleceń dla Klientów, mogą w pełnym zakresie liczyć na wsparcie merytoryczne i bazy danych światowej sieci – po to by zapewnić swoim Klientom maksymalnie korzystne rozwiązania ich problemów.

Dlaczego warto by Państwa firma dołączyła do międzynarodowej sieci PKF International?

Przystąpienie do sieci PKF International  może być dla Państwa firmy szansą dołączenia do organizacji posiadającej znakomitą reputację, zrzeszającej podmioty prawnie niezależne, które mogą korzystać z zastrzeżonych dla członków, bogatych w merytorykę źródeł danych, wymieniać się unikalnymi doświadczeniami  i dzielić się powszechnie uznawanymi referencjami. Więcej informacji o sieci PKF International znajdą Państwo bezpośrednio na stronie internetowej www.pkf.com.

W razie pytań - zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z nami.

 Powiązane publikacje: