#Licytacje dla Filipa Walczącego O Życie❗️❗️❗️
Serdecznie zapraszamy do licytacji Dziecięcego Kalendarza Biurkowego na rok 2020

 

 • Przedmiotem licytacji jest Dziecięcy Kalendarz Biurkowy 2020
 • Karty miesięcy kalendarza przedstawiają prace plastyczne dzieci wyłonione w ramach konkursu plastycznego pt. „Najszczęśliwszy dzień z bliskimi”.
 • W kalendarzu zaznaczone są dni wolne i świąteczne (np. Boże Ciało, Święto Wojska Polskiego), święta mniej znane, z ważnym przesłaniem (np. Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, Światowy Dzień Ochrony Środowiska), jak również ciekawe święta warte uczczenia, zwłaszcza z dziecięcej perspektywy (tj. Dzień Popcorn czy Światowy Dzień Muffinka). W kalendarzyku oznaczone są imieniny w poszczególne dni.
  Kalendarzyk jest oryginalnie zafoliowany.
  Cena wywoławcza: 5 zł
  Licytacja do 23:00 w piątek 07.02.2020.
  Odbiór osobisty: Warszawa Mokotów
  Wysyłka (koszt dodatkowy 9,80 zł)

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.