Filip to dzielny chłopiec, którego serduszko może się zatrzymać w każdej chwili. Pojawiła się nadzieja - operację ratującą życie Filipa można przeprowadzić w Boston’s Children Hospital. Niestety trzeba zebrać ogromne pieniądze, niewyobrażalnie ogromne.

Dnia 20 września PKF dołączył do akcji zbiórki pieniędzy #dlaFilipka oddając na licytację zaproszenie na dwudniowe, szkolenie - Finanse dla niefinansistów - finansowy niezbędnik dla każdego.

Szkolenie organizowane jest przez PKF Polska, od 20 lat specjalizującym się w szkoleniach z zakresu m.in finansów, rachunkowości, prawa i podatków.

Szkolenie odbywa się na warszawskim Mokotowie.

Termin szkolenia do wyboru: 21-22 października 2019 lub 25-26 listopada 2019.

Więcej o tym szkoleniu: https://bit.ly/2m3lmBu 

Cena wywoławcza: 250 zł.

Licytacja do 23:59 w niedzielę 22.09.2019.

Regulamin aukcji

#FlyFilipFly

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.