Artykuł ukazał się 18 maja 2016 r. w dzienniku "Rzeczpospolita".

"... O zmianach w przepisach dyskutowano w trakcie konferencji „Komitety audytu i rady nadzorcze 2016 r.", która odbyła się we wtorek na GPW. Głównym tematem wydarzenia była implementacja przepisów unijnych, które istotnie zmieniają regulacje dotyczące obszaru zadań i odpowiedzialności członków organów spółek publicznych. – Wkrótce w spółkach notowanych na GPW zacznie obowiązywać nakaz tworzenia komitetów audytu. Będzie to wynik zmian ustawy o biegłych rewidentach i ich samorządzie – mówił Dariusz Tenderenda, członek zarządu DM Navigator.W wyniku owej ustawy na spółki oraz na członków ich zarządów i rad nadzorczych zostaną nałożone dodatkowe obowiązki oraz sankcje. ..."

Cały artykuł dostępny na stronie internetowej www.rp.pl

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.