Komentarz eksperta PKF (Paweł Sobkiewicz - M&A Senior Manager), został opublikowany 18 lipca 2020 r. na portalu parkiet.com oraz na łamach dziennika Gazeta Giełdy i Inwestorów "Parkiet".

Tegoroczne minimum wskaźnika NCIndex przypada na początek lockdownu. Potem na wykresie zobaczymy ostry „podjazd", który na pewno zmęczyłby każdego zawodowego kolarza. Nie dotyczy to jednak dużego grona akcji z naszego rynku alternatywnego. Jeśli spojrzeć na statystyki półrocza, to znajdziemy tam liczne grono spółek, których akcje mają tegoroczną stopę zwrotu liczoną w setkach lub nawet tysiącach procent – komentuje Paweł Sobkiewicz, ekspert z PKF Consult. Dodaje, że przy tak dynamicznym wzroście kursów trzeba patrzeć, czy są one potwierdzone wzrostem obrotów. W dużej liczbie przypadków tak rzeczywiście jest. Zwiastuje to zatem, że zmiana poziomów wycen będzie miała charakter trwalszy.

Cały artykuł dostępny na https://bit.ly/2WCkMdo

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.