Doradztwo rachunkowe

Tylko dobrze funkcjonujący system rachunkowości zapewni bezpieczeństwo prawne Państwa Firmy, nadąży za ciągłymi zmianami i dostarczy rzetelnych informacji na temat sytuacji finansowej i majątkowej. Wdrażamy optymalne rozwiązania.

Eksperci PKF służą profesjonalną pomocą w zakresie organizacji efektywnego i poprawnego systemu rachunkowości, w szczególności w takich aspektach jak: organizacja rachunkowości, opinie i ekspertyzy.

Rozumiemy indywidualne potrzeby przedsiębiorcy działającego w dynamicznym otoczeniu. Charakteryzuje nas otwartość, elastyczność i kompleksowe podejście do biznesu. Dlatego budujemy systemy rachunkowości tak, aby każdy przedsiębiorca mógł wyciągnąć z niego dane do analizy swojej, konkretnej działalności.

Oferujemy wsparcie w takich obszarach jak:

  • inwentaryzacja, w tym doradztwo w zakresie przygotowywania, przeprowadzenia i rozliczenia inwentaryzacji, przeszkolenie służb inwentaryzacyjnych, sporządzenie procedury inwentaryzacyjnej, 
  • opracowanie lub aktualizacja polityki rachunkowości,
  • modyfikacja lub aktualizacja planu kont,
  • weryfikacja stosowanych schematów ewidencyjnych.

Opinie i ekspertyzy w zakresie rachunkowości

Nasi pracownicy są autorami wielu publikacji merytorycznych i posiadają szeroki wachlarz doświadczeń w obszarze rachunkowości i rozliczeń podatkowych we wszystkich branżach gospodarczych.

Wykorzystaj ich doświadczenie i skonsultuj się ze specjalistą. Eksperci PKF BPO Consult służą Państwu fachową poradą w zakresie:

  • wydawania opinii w sprawie ujęcia w księgach i sprawozdaniu finansowym określonych zdarzeń gospodarczych,
  • kompilacji danych finansowych (budżety, prognozy, konsolidacja i inne),
  • sporządzania ekspertyz dotyczących sposobu i efektywności realizacji zadań i obowiązków poszczególnych pionów i departamentów firmy Klienta.

Skontaktuj się z ekspertem:

         

          Joanna Brzezińska
joanna.brzezinska@pkfpolska.pl   
            +48 502 387 525

             Anna Stankiewicz
    anna.stankiewicz@pkfpolska.pl
             +48 609 208 400

    

    

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U z 2002 , Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).
Stosownie do brzmienia art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2017,poz. 1907), wyrażam zgodę PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie na korzystanie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego telekomunikacyjnie z urządzenia końcowego (telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin. Udzielenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać przesyłając oświadczenie na adres mailowy: iod@pkfpolska.pl
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności