Doradztwo rachunkowe

Tylko dobrze funkcjonujący system rachunkowości zapewni bezpieczeństwo prawne Państwa Firmy i dostarczy rzetelnych informacji na temat sytuacji finansowej i majątkowej. Wdrażamy optymalne rozwiązania.

Eksperci PKF służą profesjonalną pomocą w zakresie organizacji efektywnego i poprawnego systemu rachunkowości, w szczególności w takich aspektach jak: organizacja rachunkowości, opinie i ekspertyzy.

Rozumiemy indywidualne potrzeby przedsiębiorcy działającego w dynamicznym otoczeniu. Charakteryzuje nas otwartość, elastyczność i kompleksowe podejście do biznesu.

Oferujemy wsparcie w takich obszarach jak:

  • inwentaryzacja, w tym doradztwo w zakresie przygotowywania, przeprowadzenia i rozliczenia inwentaryzacji, przeszkolenie służb inwentaryzacyjnych, sporządzenie procedury inwentaryzacyjnej, koordynowanie lub przeprowadzenie inwentaryzacji,
  • opracowanie lub aktualizacja polityki rachunkowości,
  • modyfikacja lub aktualizacja planu kont,
  • weryfikacja stosowanych schematów ewidencyjnych.

Opinie i ekspertyzy w zakresie rachunkowości

Nasi pracownicy są autorami wielu publikacji merytorycznych i posiadają szeroki wachlarz doświadczeń w obszarze rachunkowości i rozliczeń podatkowych.

Wykorzystaj ich doświadczenie i skonsultuj się ze specjalistą. Eksperci PKF BPO Consult służą Państwu fachową poradą w zakresie:

  • wydawania opinii w sprawie ujęcia w księgach i sprawozdaniu finansowym określonych zdarzeń gospodarczych,
  • kompilacji danych finansowych (budżety, prognozy, konsolidacja i inne),
  • sporządzania ekspertyz dotyczących sposobu i efektywności realizacji zadań i obowiązków poszczególnych pionów i departamentów firmy Klienta.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Telefon/adres e-mail: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin.
* pola obowiązkowe do uzupełnienia