Usługi rachunkowe i doradztwo księgowe, które oferujemy:

  • inwentaryzacja oraz doradztwo w zakresie jej przygotowywania, przeprowadzenia i rozliczenia, szkolenie służb inwentaryzacyjnych, sporządzenie procedury inwentaryzacyjnej
  • usługi doradztwa podatkowego, opracowanie lub aktualizacja polityki rachunkowości
  • modyfikacja lub aktualizacja planu kont
  • weryfikacja stosowanych schematów ewidencyjnych
  • wydawanie opinii w sprawie ujęcia określonych zdarzeń gospodarczych w księgach i sprawozdaniu finansowym
  • kompilacja danych finansowych (budżety, prognozy, konsolidacja i inne)
  • konsultacje księgowe - sporządzanie, opiniowanie zasad polityki rachunkowości
  • sporządzanie ekspertyz dotyczących sposobu i efektywności realizacji zadań i obowiązków poszczególnych pionów i departamentów firmy Klienta

Eksperci PKF BPO służą profesjonalną pomocą w zakresie organizacji efektywnego i poprawnego systemu rachunkowości, w szczególności w takich aspektach jak: doradztwo finansowo-księgowe, organizacja rachunkowości, opinie i ekspertyzy.

Rozumiemy indywidualne potrzeby przedsiębiorcy działającego w dynamicznym otoczeniu. Charakteryzuje nas otwartość, elastyczność i kompleksowe podejście do biznesu. Dlatego budujemy systemy rachunkowości tak, aby każdy przedsiębiorca mógł wyciągnąć z niego dane do analizy swojej, konkretnej działalności.

Nasi pracownicy są autorami wielu publikacji merytorycznych i posiadają szeroki wachlarz doświadczeń w takich obszarach jak m.in. doradztwo rachunkowe, biuro rachunkowe i jego prowadzenie, a także rozliczenia podatkowe we wszystkich branżach gospodarczych.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.