Biegliśmy by pomóc Patrycji, Wiktorii i Izabeli.

8 czerwca PKF po raz kolejny wziął udział w biegu sztafetowym, aby swoją obecnością wesprzeć Fundację Everest w realizowaniu podstawowych założeń jej działalności oraz w zebraniu środków na leczenie, rehabilitację lub sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji. W tym celu wystawiliśmy dwie wspaniałe drużyny sztafetowe.

W barwach PKF wystąpiły dwie drużyny:

PKF DREAM TEAM

  • Rafał Stańczykowski - niezawodny i najmocniejszy filar drużyny – “struś pędziwiatr” (z czasem 23 min 18 s), który poprawił swój zeszłoroczny wynik o kilkadziesiąt sekund,
  • Eugeniusz Laskowski - szybki i zwinny (z czasem 24 min 54 s), który wciąż pozostaje na 1 miejscu wśród warszawskich biegaczy ( we wrześniu 2018 Eugeniusz zakończył swoje okrążenie z czasem 20 min 2 s),
  • Radek Ożga - ostoja i solidny fundament męskiej drużyny, niezastąpiony weteran zawodów (z czasem 27 min 58 s),
  • Konrad Cichoń - dopełnienie drużyny (z czasem 25 min 5 s),
  • Daniel Rymarz - zamykający męską sztafetę, nieodzowny członek drużyny, który z klasą, taktem i olbrzymimi pokładami pozytywnej energii mija na trasie biegaczki z drugiej drużyny  (z czasem 26 min 50 s).

PKF RUN4FUN

  • Ola Gacoń - pozytywnie zakręcona entuzjastka biegania dla zabawy oraz główna organizatorka (z czasem 37 min 38 s),
  • Dorota Bulanda - obiecująca debiutantka i najlepsza wśród tegorocznie występujących warszawskich Biegaczek – “gazela” (z czasem 29 min 36 s)
  • Dagmara Cichoń - empirycznie zdobywająca wiedzę, biegowa felietonistka z aparatem (z czasem 40 min 4 s)
  • Tomek Gumieniak - niezbędny, niezastąpiony i ważny filar drużyny, zamykający naszą tegoroczną mieszaną sztafetę (z czasem 36 min 0 s)
  • Daniel Ostrowski - dopełnienie drużyny - (z czasem 31 min 4 s)

Każdy zawodnik musiał zmierzyć się z 5 kilometrami trasy biegnącej na terenach Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego. Podsumowując wszystkie drużyny musiały przebiec po 25 km.

PKF DREAM TEAM zajęło 67. Miejsce na 445 drużyn!

W wydarzeniu wzięło udział ponad 3000 osób.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej edycji Biegu Firmowego. Gratulujemy wyników, kolejnych ukończonych okrążeń i pokonanych kilometrów.

Widzimy się za rok podczas kolejnej edycji Biegu!

 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.