Bieg Firmowy 2016

Już 11 czerwca na terenie Parku Kultury w Powsinie w Warszawie odbędzie się czwarta edycja "Biegu Firmowego" - wydarzenia łączącego promocję aktywnego stylu życia z działaniami charytatywnymi.

W tegorocznej edycji biegu do rywalizacji staną 2 pięcioosobowe drużyny pracowników PKF, które poprzez sport i bieganie, chcą wspomóc leczenie dwuletniego Olega.

Więcej o nim i o samym biegu można dowiedzieć się bezpośrednio na stronie organizatora biegu – www.biegfirmowy.pl.

Zawodników PKF czeka nie lada wyzwanie - staną w szranki z prawie dwoma tysiącami innych biegaczy.

Do kibicowania naszym drużynom w lesie Kabackim zapraszamy wszystkich chętnych. Organizatorzy przygotowali na tę okazję wiele atrakcji, szczególnie dla młodszych kibiców. 


Program – Bieg Firmowy Warszawa 11.06.2016

10:50 otwarcie imprezy - poznacie Olega – tegorocznego podopiecznego biegu (scena)

11:40 wspólna rozgrzewka (scena)

12:00 start biegu – startuje 1 zmiana sztafet – do strefy zmian wchodzą tylko osoby startujące jako pierwsze w sztafecie

14:30 rozgrzewka dla dzieci (scena)

14:45 Bieg Krasnala (okolice startmety)

15:30 ogłoszenie wyników, dekoracja (scena)

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, czyli CSR, to koncepcja według której firmy już na poziomie budowania strategii biorą pod uwagę między innymi aspekty z zakresu interesu społecznego czy ochrony środowiska.

Obecnie CSR jest coraz bardziej popularna a przedsiębiorstwa chętnie prezentują się jako te, które takie aspekty wspierają. Jednak chwalić się „odznaką” CSR a naprawdę robić coś w kierunku odpowiedzialności społecznej – to zupełnie odmienne kwestie.

Tak bawiliśmy się podczas Biegu Firmowego w ubiegłym roku: