W dniu 14 września 2021 r. został zorganizowany webinar online "Praca w audycie finansowym. Detektyw czy księgowy?", którego prelegentami i organizatorami byli eksperci PKF:

  • Paweł Jaczewski,
  • Mariusz Kuciński,
  • Rafał Barycki,
  • Ewelina Balcerzak,
  • Damian Motyl,
  • Dominik Zagaj,
  • Irmina Kluszczyńska.

To bezpłatne, godzinne wydarzenie było skierowane przede wszystkim do studentów i absolwentów polskich uczelni, którzy myślą o pracy w audycie finansowym. Prelegenci, po zaprezentowaniu swoich bloków tematycznych, odpowiedzieli na szereg pytań od uczestników podczas sesji Q&A.

Na webinar zgłosiło się ponad 200 zainteresowanych osób – w samym wydarzeniu wzięło udział 151 osób!

Jesteśmy dumni z tak licznego uczestnictwa i pozytywnej oceny webinaru - aż 87% osób oceniło go "doskonale".

 

Nagranie z webinaru dostępne jest na naszym kanale YouTube pod linkiem. Zachęcamy do obejrzenia!

___________________________________________________________________________________

* pola obowiązkowe do uzupełnienia
** telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.