Oddział we Wrocławiu

Podejmowanie odpowiednich decyzji Klientom zapewni nasz doradca podatkowy. Ryzyko podatkowe związane z transakcjami dzięki pomocy w zakresie cen transferowych będzie o wiele niższe. Sprawdź w oddziale we Wrocławiu.

Oddział Wrocław

 Usługi audytorskie  Jako wiodąca firma audytorska dostarczamy pełen zakres usług związanych z audytem finansowym, rewizją finansową oraz audytem sprawozdań finansowych.

 Usługi podatkowe  Oferowane przez nas usługi doradztwo podatkowe umożliwia Klientom podejmowanie odpowiednich decyzji. Eliminujemy ryzyko podatkowe związane z transakcjami dzięki pomocy w zakresie cen transferowych. 

 Usługi konsultingowe  Korzystając z naszych usług w obszarze doradztwa finansowego, unikną Państwo zagrożeń i problemów wewnątrz firmy. Oferujemy doradztwo strategiczne dla firm, Due Diligence biznesowe oraz dokonujemy wycen, jak również doradzamy w przeprowadzaniu fuzji i przejęć. 

 Usługi Rachunkowe i Outsourcing  Wsparcie doświadczonego partnera w prowadzeniu Kadr i Płac daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i poufności powierzonych danych. 

 Usługi szkoleniowe  Prowadzimy rozległe szkolenia z zakresu finansów, zarządzania, podatków oraz dotacji w ramach środków unijnych.

 

Adres PKF Consult Wrocław

ul. Zwycięska 43
53-033 Wrocław

tel.: +48 71 367 00 04
fax: +48 71 367 00 04

 

Mapa dojazdu

 Świadczone usługi:

  • Audyt
  • Doradztwo podatkowe
  • Konsulting
  • Rachunkowość
  • Szkolenia
  • Zarządzanie procesami


 

Kontakt z ekspertem

AUDYT

Rafał Barycki
e-mail

OUTSOURCING

Grażyna
Sadowska - Malczewska


e-mail

KONSULTING

Leszek Cienkowski
e-mail                                                         Ewa
Jakubczyk-Cały
e-mail

PODATKI

Dariusz Orczykowski
e-mail

SZKOLENIA

Karolina Łąkowska
e-mail