Oddział w Łodzi

Doradca podatkowy zapewni podejmowanie właściwych decyzji. Ryzyko podatkowe związane z transakcjami dzięki pomocy w zakresie cen transferowych będzie o wiele niższe. Sprawdź w oddziale w Łodzi.

Oddział Łódź

 Usługi audytorskie  Jako wiodąca firma audytorska dostarczamy pełen zakres usług związanych z audytem finansowym, rewizją finansową oraz audytem sprawozdań finansowych.

 Usługi podatkowe  Oferowane przez nas doradztwo podatkowe umożliwia umożliwiają Klientom podejmowanie odpowiednich decyzji. Nasz doradca podatkowy dokłada wszelkich starań by wyeliminować ryzyko podatkowe związane z transakcjami dzięki pomocy w zakresie cen transferowych. 

 Usługi konsultingowe  Korzystając z naszych usług w obszarze doradztwa finansowego, unikną Państwo zagrożeń i problemów wewnątrz firmy. Oferujemy doradztwo strategiczne dla firm, Due Diligence biznesowe oraz dokonujemy wycen, jak również doradzamy w przeprowadzaniu fuzji i przejęć. 

 Usługi Rachunkowe i Outsourcing  Wsparcie doświadczonego partnera w prowadzeniu Kadr i Płac daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i poufności powierzonych danych. 

 Usługi szkoleniowe  Prowadzimy rozległe szkolenia z zakresu finansów, zarządzania, podatków oraz dotacji w ramach środków unijnych.

 

Adres PKF Consult Łódź

ul. Dowborczyków 30/34
90-019 Łódź

tel.: +48 42 637 10 11 
fax: +48 42 637 31 72

 

Mapa dojazdu

 Świadczone usługi:

  • Audyt
  • Doradztwo podatkowe
  • Konsulting
  • Rachunkowość
  • Szkolenia
  • Zarządzanie procesami


 

Kontakt z ekspertem

 

AUDYT

Przemysław Koblak
e-mail

OUTSOURCING

Joanna Brzezińska
e-mail

KONSULTING

Leszek Cienkowski
e-mail                                                     Ewa Jakubczyk-Cały
e-mail

PODATKI

Edyta Duczyńska
e-mail

 

SZKOLENIA 

Karolina Łąkowska
e-mail