Oddział w Katowicach

Doradca podatkowy zapewni podejmowanie właściwych decyzji. Ryzyko podatkowe związane z transakcjami dzięki pomocy w zakresie cen transferowych będzie o wiele niższe. Sprawdź w oddziale w Katowicach.

Oddział Katowice

 Usługi audytorskie  Jako wiodąca firma audytorska dostarczamy pełen zakres usług związanych z audytem finansowym, rewizją finansową oraz audytem sprawozdań finansowych.

 Usługi podatkowe  Oferowane przez nas usługi doradztwo podatkowe umożliwia Klientom podejmowanie odpowiednich decyzji. Nasz doradca podatkowy dokłada wszelkich starań by wyeliminować ryzyko podatkowe związane z transakcjami dzięki pomocy w zakresie cen transferowych. 

 Usługi konsultingowe  Korzystając z naszych usług w obszarze doradztwa finansowego, unikną Państwo zagrożeń i problemów wewnątrz firmy. Oferujemy doradztwo strategiczne dla firm, Due Diligence biznesowe oraz dokonujemy wycen, jak również doradzamy w przeprowadzaniu fuzji i przejęć. 

 Usługi Rachunkowe i Outsourcing  Wsparcie doświadczonego partnera w prowadzeniu Kadr i Płac daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i poufności powierzonych danych. 

 Usługi szkoleniowe  Prowadzimy rozległe szkolenia z zakresu finansów, zarządzania, podatków. Ponadto prowadzimy także szkolenia dotyczące dotacji unijnych. 

 

Adres PKF Consult Katowice

ul. Gawronów 22
40-527 Katowice

tel.: +48 32 253 84 98
tel./fax: +48 32 253 66 69

 

Mapa dojazdu

 Świadczone usługi:

  • Audyt
  • Doradztwo podatkowe
  • Konsulting
  • Rachunkowość
  • Szkolenia
  • Zarządzanie procesami


 

Kontakt z ekspertem

 

AUDYT

Anna
Stawowy
e-mail

PODATKI

Dariusz Orczykowski
e-mail

KONSULTING

Leszek
Cienkowski
e-mail                                    Ewa
Jakubczyk-Cały
e-mail

OUTSOURCING


Grażyna
Sadowska - Malczewska

e-mail

SZKOLENIA

Karolina Łąkowska
e-mail