Strefa Inwestora

Współpracujemy z coraz liczniejszą grupą inwestorów instytucjonalnych i osób fizycznych gotowych wspierać swoim kapitałem dobre projekty i przedsięwzięcia.

PKF Consult jest m.in. firmą konsultingową i jednocześnie Autoryzowanym Doradcą na rynku NewConnect i Catalyst. Doradza wielu podmiotom w zakresie pozyskania dodatkowego finansowania.

W tej chwili jesteśmy w trakcie realizacji kilku prywatnych ofert, dotyczących właśnie takiego sposobu pozyskania środków finansowych przez przedsiębiorców, będących naszymi klientami.

Wypełnienie poniższego formularza umożliwi nam wpisanie do Bazy Inwestorów PKF Consult.

Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy: *
Akceptowalne typy inwestycji: *
Wybierz interesujące Cię pozycje

Preferowana szacunkowa wartość pojedynczych inwestycji: *Preferowana liczba dokonywanych inwestycji:


Preferowany okres trwania pojedynczej inwestycji:


Preferowana branża inwestycji:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *

E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B, 02-695 Warszawa, zaakceptuj Regulamin. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z jego otrzymywania.
Wysyłając formularz akceptujesz regulamin*. * pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól