Polsk Ład - ulga dla klasy średniej

 

Więcej

Obszary specjalizacji i usługi

 

PKF należy do jednej z największych na świecie sieci firm świadczących usługi księgowe i doradcze. Dlaczego wybrać PKF?

2
Miejsce pod względem aktywności audytorskiej na rynku NewConnect
7
Pozycja wśród firm audytorskich na rynku polskim w rankingu 'Rzeczpospolitej'
7
Miejsce w Polsce wśród firm audytorskich badających spółki giełdowe
8
Biur w Polsce
16
Miejsce wśród sieci firm audytorskich na świecie
200
Specjalistów z dziedziny audytu, podatków, doradztwa i rachunkowości

Centrum Edukacji PKF

Na naszych szkoleniach dostarczamy Państwu praktyczną wiedzę, w zakresie finansów, rachunkowości, prawa, podatków, rynku kapitałowego oraz bezpieczeństwa danych i kompetencji miękkich. Większość naszych szkoleń realizujemy w formie praktycznych warsztatów, gdzie opieramy się na interaktywnym prowadzeniu zajęć poprzez rozwiązywanie zadań, przykłady i rozpracowywanie case study.

Aktualności

05 paź

Konferencja PIBR „System kontroli jakości a kultura jakości”

W dniu 21 września 2021r. odbyła się konferencja online pt. „System kontroli jakości a kultura jakości”. Została ona zorganizowana przez Regionalny Oddział PIBR w Warszawie. 

27 sie

XXII Doroczna Konferencja Audytingu

XXII Doroczna Konferencja Audytingu odbyła się w formule online w dniach 13-14.10.2021, a jej hasło przewodnie brzmiało „Jakość usług biegłego rewidenta w interesie publicznym”.

25 sie

Webinar "Praca w audycie finansowym. Detektyw czy księgowy?" 14.09.2021

W dniu 14 września 2021 r. został zorganizowany webinar online "Praca w audycie finansowym. Detektyw czy księgowy?", którego prelegentami i organizatorami byli eksperci PKF.

06 gru

Polski Ład a przedsiębiorcy

Dnia 15 listopada Prezydent Andrzej Duda podpisał Ustawę z 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (dalej „Ustawa”), która jest częścią zmian wprowadzanych w ramach tzw. Polskiego Ładu (dalej „Polski Ład”). Zmiany wejdą w życie 1 stycznia 2022 r.

30 lis

Główne zmiany wchodzące Polskim Ładem

Pierwsza prezentacja głównych założeń „Polskiego Ładu” odbyła się 15 maja br. Program ma być zdecydowanym „resetem” dla dotychczasowych przepisów podatkowych i stanowi pakiet zmian, który w jakimś stopniu dotknie bezpośrednio każdego podatnika.

04 lis

Nowe rejestry działalności regulowanej

Na mocy nowelizacji ustawy z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (dalej „Ustawa”) działalność na rzecz spółek lub trustów oraz działalność w zakresie walut wirtualnych stała się działalnością regulowaną w rozumieniu przepisów ustawy z 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców (Dz. U. z 2021 r., poz. 162).