Outsourcing księgowości z elektronicznym obiegiem spraw finansowych

Dostarczymy Ci usługi prowadzenia ksiąg z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań jakimi są: platforma PKF Agility, system ERP Microsoft Dynamics NAV oraz narzędzie do raportowania i analiz biznesowych Jet Reports. 

Połączenie usług prowadzenia ksiąg rachunkowych z wykorzystaniem elektronicznych procesów na platformie PKF Agility zintegrowanej z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV oraz narzędziem do raportowania i analiz biznesowych Jet Reports pozwala optymalizować koszty w organizacji oraz automatyzować i standaryzować procesy w Twojej organizacji. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli utrzymać kontrolę nad zachodzącymi procesami w Twojej organizacji oraz umożliwi stały dostęp do danych finansowych. Natomiast użycie algorytmów decyzyjnych zapewni, że procesy akceptacyjne będą trafiać do odpowiednich osób zgodnie z nadanymi uprawnieniami. Proponowane przez nas systemy pozwolą na zaoszczędzenie czasu pracowników w Twojej organizacji poprzez przyśpieszenie i ułatwienie pracy związanej np. z rozliczaniem delegacji lub komunikacją z biurem rachunkowym w sprawie wglądu do zaksięgowanych dokumentów kosztowych.

W ramach usług prowadzenia ksiąg rachunkowych oferujemy m.in. dostęp do takich procesów w formie elektronicznej jak*:

*Klikając w wybrany proces - zostaną Państwo przekierowani bezpośredno do serwisu w pełni poświęconego platformie PKF Agility i pełnego opisu wybranego procesu.W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
e-mail/telefon: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *

Wysyłając formularz akceptujesz regulamin*. * pola obowiązkowe do uzupełnienia