Outsourcing księgowości z elektronicznym obiegiem spraw finansowych

Dostarczymy Ci usługi prowadzenia ksiąg z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań jakimi są: platforma PKF Agility, wybrany system finansowo-księgowy oraz narzędzie do raportowania i analiz biznesowych Jet Reports. 

Jest to połączenie usług prowadzenia ksiąg rachunkowych z wykorzystaniem elektronicznych procesów na platformie PKF Agility. Rozwiązanie to pozwala optymalizować koszty, automatyzować i standaryzować procesy w Twojej organizacji. Dzięki integracji z systemem finansowo-księgowym masz stałą kontrolę nad tym, co dzieje się w Twojej firmie, a dane finansowe są aktualizowane na bieżąco. Natomiast użycie algorytmów decyzyjnych zapewni bezpieczeństwo  procesów akceptacyjnych, które trafiać będą do odpowiednich osób zgodnie z nadanymi wcześniej uprawnieniami. Proponowane przez nas systemy pozwolą na zaoszczędzenie czasu pracowników w Twojej organizacji poprzez przyśpieszenie i ułatwienie pracy związanej np. z rozliczaniem delegacji lub komunikacją z biurem rachunkowym w sprawie wglądu do zaksięgowanych dokumentów kosztowych.

W ramach usług prowadzenia ksiąg rachunkowych oferujemy dostęp w formie elektronicznej m. in. do takich procesów jak*:

*Klikając w wybrany proces - zostaną Państwo przekierowani bezpośrednio do serwisu w pełni poświęconego platformie PKF Agility i pełnego opisu wybranego procesu.

Skontaktuj się z ekspertem:

 

Grażyna Sadowska-Malczewska             
grazyna.malczewska@pkfpolska.pl
+48 606 859 613

Anna Stankiewicz
anna.stankiewicz@pkfpolska.pl
+48 609 208 400


Marzena Filipowicz
marzena.filipowicz@pkfpolska.pl
+48 605 877 999

 

    

    

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U z 2002 , Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).
Stosownie do brzmienia art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2017,poz. 1907), wyrażam zgodę PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie na korzystanie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego telekomunikacyjnie z urządzenia końcowego (telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin. Udzielenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać przesyłając oświadczenie na adres mailowy: iod@pkfpolska.pl
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności