Outsourcing kadrowo-płacowy z elektronicznym obiegiem spraw pracowniczych

Dostarczymy Ci usług kadrowo-płacowych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań jakimi są: platforma PKF Agility, wybrany system kadrowo-płacowy oraz narzędzie do raportowania i analiz biznesowych Jet Reports. 

Połączenie usług kadrowo-płacowych z wykorzystaniem elektronicznych procesów na platformie PKF Agility pozwala optymalizować koszty poprzez efektywniejsze zarządzanie zasobami ludzkimi, automatyzację i standaryzację procesów HR. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwi stały dostęp do danych o pracownikach, o ich historii zatrudnienia, nieobecnościach, stanie niewykorzystanego urlopu, terminach ważności badań medycyny pracy i szkoleń BHP czy też przypisanym mieniu spółki do pracownika. Dzięki połączeniu usług kadr i płac z procesami na platformie PKF Agility będziesz miał pewność, że procesy akceptacyjne będą kierowane do odpowiednich osób zgodnie z nadanymi uprawnieniami. Platforma PKF Agility zapewnia zgodność procesów zachodzących w organizacji z prawem i wewnętrznymi regulacjami spółki takimi jak np. regulamin wynagrodzeń czy regulamin organizacyjny. Procesy udostępnione na platformie ułatwiają rozdysponowanie zadań do odpowiednich działów i osób w organizacji dzięki czemu pracownicy zawsze będą poinformowani na czas i gotowi na zachodzące zmiany dotyczące zasobów ludzkich w organizacji.  

W ramach usług prowadzenia kadr i płac oferujemy w formie elektronicznej dostęp m.in do takich procesów jak*:

*Klikając w wybrany proces - zostaną Państwo przekierowani bezpośrednio do serwisu w pełni poświęconego platformie PKF Agility i pełnego opisu wybranego procesu.

Skontaktuj się z ekspertem:

 

             Grażyna Sadowska-Malczewska             
grazyna.malczewska@pkfpolska.pl
+48 606 859 613

Anna Stankiewicz
anna.stankiewicz@pkfpolska.pl
+48 609 208 400

Marzena Filipowicz
marzena.filipowicz@pkfpolska.pl
+48 605 877 999

 Brygida Pawlak
brygida.pawlak@pkfpolska.pl
+48 601 201 219

    

    

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. komunikacji marketingowych promującej usługi oferowane przez PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., a także inne podmioty należące do Grupy PKF Consult tj. PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp. k.; PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres iod@pkfpolska.pl.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PKF Consult sp. z o.o. sp. k., z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych, w związku z wyrażoną przez Panią/Pana zgodą. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
** telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności