Zachowanie pełnej kontroli nad wysokością wynagrodzeń pracowników oraz danymi kadrowymi przy jednoczesnej optymalizacji kosztów w organizacji, skróceniu czasu oraz zmniejszeniu wydatków na wdrożenie nowych systemów w organizacji.

Połączenie usług kadrowo-płacowych z wykorzystaniem elektronicznych procesów na platformie PKF Agility pozwala optymalizować koszty poprzez efektywniejsze zarządzanie zasobami ludzkimi, automatyzację i standaryzację procesów HR. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwi stały dostęp do danych o pracownikach, o ich historii zatrudnienia, nieobecnościach, stanie niewykorzystanego urlopu, terminach ważności badań medycyny pracy i szkoleń BHP czy też przypisanym mieniu spółki do pracownika. Dzięki połączeniu usług kadr i płac z procesami na platformie PKF Agility będziesz miał pewność, że procesy akceptacyjne będą kierowane do odpowiednich osób zgodnie z nadanymi uprawnieniami. Platforma PKF Agility zapewnia zgodność procesów zachodzących w organizacji z prawem i wewnętrznymi regulacjami spółki takimi jak np. regulamin wynagrodzeń czy regulamin organizacyjny. Procesy udostępnione na platformie ułatwiają rozdysponowanie zadań do odpowiednich działów i osób w organizacji dzięki czemu pracownicy zawsze będą poinformowani na czas i gotowi na zachodzące zmiany dotyczące zasobów ludzkich w organizacji.  

W ramach usług prowadzenia kadr i płac oferujemy w formie elektronicznej dostęp m.in do takich procesów jak*:

*Klikając w wybrany proces - zostaną Państwo przekierowani bezpośrednio do serwisu w pełni poświęconego platformie PKF Agility i pełnego opisu wybranego procesu.

https://www.pkfpolska.pl/wiecej-o-platformie-pkf-agility-3461    

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.