Ustawodawstwo udostępnia przedsiębiorcom wiele rozwiązań optymalizacyjnych dla konkretnych sytuacji prawno-podatkowych, jednak wybór właściwych rozwiązań często przysparza wielu trudności. Zespół PKF stale monitoruje oraz analizuje obowiązujące przepisy prawne, orzecznictwo sądowe, aby efektywnie wykorzystać je w realnej działalności biznesowej naszych Klientów, dzięki czemu oferowana przez nas optymalizacja podatkowa jest korzystna i w pełni rzetelna.

Nasi doradcy podatkowi posiadają szeroką wiedzę oraz odpowiednie doświadczenie wymagane dla tworzenia optymalnych rozwiązań w zakresie obciążeń podatkowych, jak i około podatkowych.

W ramach usług optymalizacji oferujemy :

  • optymalizację podatkową transakcji wewnątrz grupy kapitałowej,
  • optymalizację zobowiązań podatkowych w procesach przekształceń własnościowych,
  • planowanie działań inwestycyjnych ze szczególnym uwzględnieniem minimalizacji obciążeń podatkowych.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.