Optymalizacja podatkowa

Celem jak i istotą optymalizacji podatkowej jest taka analiza zmieniających się przepisów, która przyczyni się do osiągnięcia wymiernych korzyści poprzez zminimalizowanie obciążeń podatkowych.

Ustawodawstwo udostępnia przedsiębiorcom wiele rozwiązań optymalizacyjnych dla konkretnych sytuacji prawno-podatkowych, jednak wybór właściwych rozwiązań często przysparza wielu trudności. Zespół PKF stale monitoruje oraz analizuje obowiązujące przepisy prawne, orzecznictwo sądowe, aby efektywnie wykorzystać je w realnej działalności biznesowej naszych Klientów.

Nasi doradcy podatkowi posiadają szeroką wiedzę oraz odpowiednie doświadczenie wymagane dla tworzenia optymalnych rozwiązań w zakresie obciążeń podatkowych, jak i około podatkowych.

W ramach usług optymalizacji oferujemy :

  • optymalizację podatkową transakcji wewnątrz grupy kapitałowej,
  • optymalizację zobowiązań podatkowych w procesach przekształceń własnościowych,
  • planowanie działań inwestycyjnych ze szczególnym uwzględnieniem minimalizacji obciążeń podatkowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U z 2002 , Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).
Stosownie do brzmienia art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2017,poz. 1907), wyrażam zgodę PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie na korzystanie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego telekomunikacyjnie z urządzenia końcowego (telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin. Udzielenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać przesyłając oświadczenie na adres mailowy: iod@pkfpolska.pl
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności