Postępowanie podatkowe

Na każdym etapie toczącego się postępowania podatkowego oraz kontrolnego świadczymy naszym Klientom usługi doradcze oraz reprezentujemy ich przed organami podatkowymi, jak również w postępowaniu sądowo-administracyjnym.

Zespół doradców podatkowych PKF szczyci się wieloma pozytywnymi rozstrzygnięciami w zakresie postępowań podatkowych. Wybór naszych ekspertów oznacza, że każda kontrola podatkowa stanie się dla firmy jedynie formalnością.
W ramach usługi postępowania podatkowego świadczymy:

  • pomoc merytoryczną i doradztwo podatkowe w trakcie poszczególnych kontroli podatkowo – skarbowych oraz celnych,
  • pomoc merytoryczną oraz doradztwo podatkowe w trakcie poszczególnych etapów postępowania podatkowego,
  • sporządzanie wymaganych postępowaniem podatkowym dokumentów formalnych (np. skarg, odwołań, itp.),
  • reprezentujemy Klienta na każdym etapie postępowania podatkowego oraz kontrolnego.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U z 2002 , Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).
Stosownie do brzmienia art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2017,poz. 1907), wyrażam zgodę PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie na korzystanie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego telekomunikacyjnie z urządzenia końcowego (telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin. Udzielenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać przesyłając oświadczenie na adres mailowy: iod@pkfpolska.pl
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności