Postępowanie podatkowe

Na każdym etapie toczącego się postępowania podatkowego oraz kontrolnego świadczymy naszym Klientom usługi doradcze oraz reprezentujemy ich przed organami podatkowymi, jak również w postępowaniu sądowo-administracyjnym.

Zespół doradców podatkowych PKF szczyci się wieloma pozytywnymi rozstrzygnięciami w zakresie postępowań podatkowych. Wybór naszych ekspertów oznacza, że każda kontrola podatkowa stanie się dla firmy jedynie formalnością.
W ramach usługi postępowania podatkowego świadczymy:

  • pomoc merytoryczną i doradztwo podatkowe w trakcie poszczególnych kontroli podatkowo – skarbowych oraz celnych,
  • pomoc merytoryczną oraz doradztwo podatkowe w trakcie poszczególnych etapów postępowania podatkowego,
  • sporządzanie wymaganych postępowaniem podatkowym dokumentów formalnych (np. skarg, odwołań, itp.),
  • reprezentujemy Klienta na każdym etapie postępowania podatkowego oraz kontrolnego.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B, 02-695 Warszawa, zaakceptuj Regulamin. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z jego otrzymywania.
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól