Konferencja: Think Warsaw

18 września br. w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się największa doroczna konferencja Think Warsaw organizowana przez IBM Polska, której PKF Consult jest złotym partnerem. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Technologia w służbie Ludzkości”. W wydarzeniu udział weźmie wielu gości specjalnych. W programie Think Warsaw znajdziemy przemówienia około 50 ekspertów z branży IT. Towarzyszyć im będą pokazy najnowszych rozwiązań, interaktywne wywiady, dyskusje z udziałem ekspertów branżowych. Podczas spotkania poruszane będą tematy związane z najnowszą technologią.

Z ramienia PKF Consult udział w wydarzeniu weźmie nasz ekspert Mariusz Duszczyk (Program Manager oraz Business Development Lead w PKF BPO Consult), który przedstawi temat: Krytyczne czynniki sukcesu w projektach automatyzacji procesów biznesowych.

Think Warsaw to spotkanie dla wszystkich, którzy szukają inspiracji, wiedzy i innowacji. Dla tych, którzy chcą porozmawiać z ekspertami na rynku IT. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, co nowego słychać w świecie technologii w zakresie AI, Blockchain, Quantum Computing, Chmury, Danych, Bezpieczeństwa infrastruktury. To również świetna okazja aby znaleźć nowych partnerów do współpracy w tych obszarach.

Program konferencji dostępny pod linkiem: https://www-05.ibm.com/pl/think-warsaw/program.html

Zapraszamy do rejestracji: https://www-05.ibm.com/pl/think-warsaw/index.html