Automatyczne zapisywanie dowodów z weryfikacji kontrahentów! Abyś zawsze mógł przedstawić je organom skarbowym!

Dedykujemy Państwu narzędzie, dzięki któremu możliwa jest zautomatyzowana weryfikacja wiarygodności kontrahentów na stronie Ministerstwa Finansów w wykazie białej listy podatników oraz weryfikacja statusu  czynnego podatnika VAT!

Weryfikator Podatnika jest prostym i intuicyjnym narzędziem, opartym na jednym z najpopularniejszych narzędzi do raportowania tj. Microsoft Excel. Dzięki niemu weryfikacja kontrahenta w wykazie białej listy podatników oraz weryfikacja statusu czynnego podatnika VAT będzie w pełni zautomatyzowana. Nie trzeba będzie dokonywać ręcznych sprawdzeń na stronie Ministerstwa Finansów.

https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

Wymagania techniczne:

  • dostęp do Internetu,
  • system operacyjny Windows 10 (lub wyższy),
  • licencja Microsoft Office Excel 2010 (lub wyższej).
Weryfikator Podatnika
Co daje Ci narzędzie? Jak działa?
Cennik i warunki zakupu

Weryfikator Podatnika dostarcza niezbędnych informacji na temat statusu podatnika VAT i rachunkach bankowych podmiotów i firm, z którymi współpracujesz, w formie przystępnego zestawienia z interfejsem programu Excel.  

Narzędzie w intuicyjny sposób w formie zestawienia dostarcza informacje o statusie VAT podatnika oraz weryfikuje jego rachunki bankowe.

Weryfikator Podatnika pozwala na automatyczne zapisywanie raportów pobranych ze strony Ministerstwa Finansów z przeprowadzonych przez Państwa weryfikacji. Dzięki tej funkcjonalności zyskają Państwo pewność, że w przypadku wezwania z Organów Skarbowych w łatwy i szybki sposób udowodnią Państwo zasadność swojego rozliczenia.

Dzięki interfejsowi Excela jaki posiada Weryfikator Podatnika w prosty sposób będą Państwo mogli zasilić narzędzie danymi swoich kontrahentów (np. z systemu finansowo księgowego). Podobnie jak na stronie Ministerstwa Finansów narzędzie posiada funkcjonalność dokonywania weryfikacji na określony przez użytkownika dzień.

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.